II lokata chłopców w Mistrzostwach Powiatu i Miasta w tenisie stołowym

20 listopada b.r. odbył się Powiatowy i Miejski Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych. Turniej rozgrywany był w hali sportowej SP nr 5. Do turnieju zgłosiło się wielu zawodników. Nasza ,,dziewiątkowa’’ ekipa pod opieką p. Grzegorza Esz w trzyosobowym składzie: Konrad Niedlich, Piotr Narkiewicz i Miłosz Gajek - rywalizując z innymi trzyosobowymi drużynami spisała się bardzo dobrze. W zaciętej rywalizacji, rozgrywanym na niezłym poziomie sportowym, po pokonaniu drużyny SP 5 (3:2), nasi tenisiści zajęli II lokatę, gdyż ulegli nieznacznie (3:2) zespołowi SP 2. W ramach uczestnictwa i międzyszkolnej rywalizacji, każdy z naszych uczniów odebrał pamiątkowy medal za zajęcie drugiego miejsca. Gratulujemy!

Data dodania: 2023-11-20 17:36:18
Data edycji: 2023-11-20 17:43:04