II lokata dziewcząt w Mistrzostwach Malborka i Powiatu Malborskiego w piłce nożnej !

13.05.2019 r. na stadionie OSiR przy ulicy Toruńskiej w Malborku odbyły się Mistrzostwa Malborka i Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w piłce nożnej 6 - cio osobowej dziewcząt. Drużyna SP 9 grająca w składzie: 1. Katarzyna Deranek 2. Amelia Gawryluk 3. Natalia Warchhold 4. Weronika Jabłońska 5. Nadia Laskowska 6. Amelia Łaszewska 7. Sandra Statkiewicz 8. Zuzanna Zając zajęła II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie ulegając tylko Szkole Mistrzostwa Sportowego. Serdeczne gratulacje dla naszej ekipy i jej opiekuna pana dyrektora Pawła Guzow !

Data dodania: 2019-05-16 10:56:53
Data edycji: 2019-05-16 10:59:01