II lokaty w XXXVIII Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej

22 kwietnia w malborskiej Szkole Łacińskiej odbył konkurs recytatorski, który miał na celu wyłonienie najlepszych recytatorów w powiecie malborskim.

Konkurs recytatorski promował dziedzictwo języka polskiego i upowszechniał kulturę słowa mówionego. W konkursie wystapili, też uczniowie z naszej szkoły. Zaprezentowali naszą placówkę bardzo dobrze. W kategorii IV-VI Roksana Majsterek zajęła II lokatę, a w kategorii VII-VIII Alicja Fera, również zajęła II miejsce. Wśród dwudziestu uczestników wyróżnienie uzyskała także Amelka Klinkosz. Wielkie gratulacje! Bowiem, ile to wysiłku włożyli oni oraz ich opiekunka p.Monika Pozorska podczas przygotowań do prezentacji recytatorskich - wiedzą tylko własnie oni.

Link-  https://82-200.pl/7394,Uczniowie-podstawowek-zaprezentowali-sie-w-Powiatowym-Konkursie-Poezji-Polskiej.html

Data dodania: 2023-04-22 18:58:29
Data edycji: 2023-04-24 21:33:51