II MALBORSKI FESTIWAL ZDROWIA

5 grudnia 10-cio osobowa ekipa uczniów naszej szkoły z opiekunem p. Ewą Lemańczyk wzięła udział w II Malborskim Festiwalu Zdrowia zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną oraz Urząd Miasta Malborka. Uczestnicy festiwalu prezentowali się w 4 konkursach: "W zdrowym ciele zdrowy duch, popieramy każdy ruch" - pokaż ćwiczeń, " Jem kolorowo, bo wiem że to zdrowo" - konkurs plastyczny, konkurs wiedzy pt. "Zdrowy styl życia " oraz konkurs "Mistrz sałatki". W festiwalu udział wzięło 10 szkół. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, był to świetny sposób na integrację malborskich szkół, a także pokazania dużej wiedzy dzieci na temat zdrowego stylu życia. Był to nasz drugi festiwal i na pewno w przyszłym roku chętnie weźmiemy udział w kolejnej edycji festiwalu.

Data dodania: 2017-12-07 16:45:50
Data edycji: 2017-12-07 16:47:04