II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

W dniu 8 marca odbyły się w Malborku, a właściwie w SP 5 zawody powiatowe piłki ręcznej. Nasza szkoła reprezentowana była przez męską drużynę. Opiekunem naszego zespołu był Mirosław Cieślik. Miło jest nam poinformować, że w kategorii chłopców odnieśliśmy sukces, gdyż po zaciętej walce w finale z SP2, niestety nikłej porażce 3:5 zajęliśmy II lokatę. Wielkie gratulacje.

Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły wszystkim naszym zawodnikom ( Gajek Miłosz, Gajek Marcel, Konrad Niedlich, Szymon Lipiński, Michał Kozicki, Antek Radtke, Piotr Narkiewicz, Filip Kowalczyk, Antek Binerat, Igor Zaborowski ).

Data dodania: 2024-03-11 11:11:44
Data edycji: 2024-03-12 17:21:24