III lokata w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Wczoraj tj. 30 marca b.r. zakończyły się zmagania w koszykówce chłopców na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rozgrywanych w Kwidzynie. Bardzo dobry wynik osiągnęła reprezentacja naszej szkoły reprezentująca Malbork. Drużyna, pod okiem p. Mirosława Cieślika pokazała się w turnieju półfinałowym z bardzo dobrej strony, walcząc ambitnie w każdym spotkaniu o zwycięstwo. Szczególne zacięte boje pod koszem toczono z Kmiecinem i także twardo walczono o każdą piłkę z ekipą kwidzyńską. Zespół w składzie – Piotr Januchta, Emil Lebiediew, Alek Stachurski, Maks Denis,Sebastian Gołąbek, Artem Ignatiev, Dominik Koszołko, Filip Kowalczyk Julian Krysik, Antoni Szamotuło, Alan Szkudlarek - grał z każdym rywalem nieustępliwie i zajął wysokie III miejsce. W tym roku bardzo niewiele zabrakło do jeszcze wyższej lokaty. Podsumowując wszystkie spotkania odbyły się we wspaniałej, sportowej atmosferze. Drużynie gratulujemy sukcesu!

Data dodania: 2023-03-31 11:55:54
Data edycji: 2023-03-31 11:58:07