III miejsce chłopców w unihokeju (Mistrzostwa Powiatu Malborskiego)

Uczniowie - kat. chłopcy zajęli, dzisiaj trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju zorganizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna w zawodach pokonała SP 6, wynikiem 3:0, a w kolejnym, zaciętym meczu uległa 1:2 z SP 3. W boju o III lokatę pokonała zespół ZSK 1:0. Oznaczało to zajęcie najniższego miejsca na podium. W Mistrzostwach Powiatu uczestniczyło sześć szkół podstawowych.

Drużyna wystąpiła w składzie: Miłosz i Marcel Gajek, Konrad Niedlich, Marcin Maziarz, Igor Zaborowski, Filip Kowqlczyk, Michał Kozicki, Szymon Lipiński, Antoni Radtke, Tymofi Kowalczuk, Piotr Narkiewicz. Opiekunem zespołu był p. Grzegorz Esz. Gratulacje !

Data dodania: 2023-11-07 13:07:20
Data edycji: 2023-11-07 13:10:37