III miejsce chłopięcej drużyny basketu w półfinałach Igrzysk Wojewódzkich

Dzisiaj w kwidzyńskiej hali sportowej odbyły się półfinały Igrzysk Wojewódzkich w koszykówce chłopców. Reprezentanci naszej szkoły zajęli III lokatę. Podopieczni p. Grzegorza Esz w składzie - Marcel Gajek, Miłosz Gajek, Szymon Lipiński, Binerat Antoni, Konrad Niedlich, Antoni Radtke, Igor Zaborowski, Filip Kowalczyk, Michał Kozicki, Bartosz Barnaś, Konrad Tumelis, Szymon Malawski, Alan Lenkiewicz,  po dobrych i zaciętych zmaganiach ze szkolnymi drużynami z Marzęcina i miejscowej ekipy kwidzyńskiej, w końcowym rozrachunku ulokowali się na najniższym stopniu podium. Wszyscy zasłużyli na słowa pochwały i gratulacji.

Data dodania: 2024-04-10 17:40:08
Data edycji: 2024-04-11 18:24:00