III miejsce naszych szachistów w Powiatowym Turnieju Szachowym

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym, druzynowym turnieju szachowym, który był organizowany w malborskiej Szkole Łacińskiej. Od samego początku turnieju, nasi uczniowie w składzie: Linkowska Kasia, Wierciński Franciszek, Mattern Franciszek, Bączek Dawid i Wojciech Urban, pokazywali swoje sportowe podejście do zmagań na szachownicy.

Występ na turnieju, w którym mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle pozostałych zawodników z malborskich i powiatowych szkół na pewno pomoże im, także w rozwijaniu umiejętności prospołeczecznych. Warto zaznaczyć, że szkolna ekipa zajęła wysokie trzecie miejsce w tym turnieju. Opiekunem zespołu ,,dziewiątki'' był p. Grzegorz Esz -n-l wychowania fizycznego.

Data dodania: 2023-10-09 08:15:18
Data edycji: 2023-10-09 08:27:51