Inauguracja nowego roku szkolnego w cieniu pandemii

Pomimo panującej epidemii i przybywających zakażeń koronowirusem w Polsce, uczniowie jednak licznie przybyli do ,,dziewiątki’’, aby zainaugurować nowy rok szkolny 2020/2021. Poprzez wybuch pandemii, udział w uroczystości inauguracyjnej został mocno skrócony. Nie było tradycyjnej przemowy dyrektora szkoły, czy przemarszu pocztu sztandarowego szkoły, a każdy rocznik przychodził osobno na inną godzinę. Mimo takich okoliczności, wśród naszych uczniów panowała radość z powrotu w dawno nie widziane szkolne mury ,,dziewiątki’’. Uczniowie zebrani w wydzielonych sektorach na boisku otrzymali od wychowawców instrukcje, jak należy zachowywać się w szkole w czasie panującej epidemii, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych osób.

Data dodania: 2020-09-01 17:34:37
Data edycji: 2020-09-01 17:40:05