Inauguracja roku szkolnego

1 września 2022 roku, punktualnie o godzinie 9:00, uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny - 2022/2023. Inauguracja, tradycyjnie odbyła się na szkolnym boisku. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor szkoły – Paweł Guzow, który serdecznie powitał wszystkich przybyłych w tym i delegację żołnierzy Wojska Polskiego z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Malborku na szkolnej uroczystości oraz przedstawił nową panią wicedyrektor Bożenę Wereszczyńską. Szczególnie serdeczne słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w ,,dziewiątce’’. Na koniec swojego przemówienia – dyrektor wszystkim uczniom życzył sukcesów i motywacji w nauce. Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Data dodania: 2022-09-01 12:08:55
Data edycji: 2022-09-01 12:13:39