Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Pierwszy dzień rozpoczęcia nauki to dla wielu uczniów zawsze trudny czas. Z jednej strony nowy rok szkolny to okazja do spotkania wielu przyjaciół szkolnych, z którymi przez wakacje nie zawsze można było się widzieć, z drugiej strony rozpoczęcie roku szkolnego oznacza także powrót do nauki i koniec wakacji. Pierwszy dzień szkoły przypadł w tym roku na poniedziałek 3 września. Tego dnia w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystym apelu, na szkolnym boisku spotkali się: dyrektor szkoły – pan Paweł Guzow, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice i opiekunowie uczniów. Pan dyrektor serdecznie powitał wszystkich gości, przedstawił nauczycieli klas i poinformował obecnych, że w związku z remontami w malborskich przedszkolach grupa trzyletnich dzieci będzie uczęszczała przez miesiąc do dziewiątki. Jednocześnie podkreślił rolę wyzwań, jakie czekają nas wszystkich w tym roku szkolnym. Potem uczniowie udali się do swoich klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami i poznali plany lekcji. Pierwszoklasiści poznali swoje klasy i zakamarki budynku szkolnego. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie liczne sukcesy, i uczniom i nauczycielom, gdyż plany mamy jak co roku ambitne.

Poniżej:

Materiał video, link: http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/21913,tradycyjnie-dla-wiekszosci-uczniow-wakacje-byly-za Materiał zdjęciowy, link: http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/malbork-rozpoczecie-roku-szkolnego-2018-19-sp-1-i-sp-9,4786265,artgal,t,id,tm.html#plus

Data dodania: 2018-09-03 15:17:29
Data edycji: 2018-09-04 14:22:17