Inauguracja roku szkolnego i pasowanie klas pierwszych 2023/2024

W poniedziałek 4 września o godzinie 9:00 na boisku szkolnym naszej szkoły odbyło się oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego i przyjęcia uczniów do klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora Pawła Guzow, który powitał wszystkich zebranych - uczniów, nauczycieli, rodziców i skierował serdeczne słowa do naszych pierwszoklasistów. Najważniejszym momentem szkolnej uroczystości było pasowanie dzieci z obu klas pierwszych na uczniów malborskiej ,,dziewiątki’’. Po złożeniu przysięgi pierwszoklasiści zostali pasowani przez dyrektora dużym, błękitnym piórem oraz otrzymali pamiątkową ,,Białą tarczę’’. W ten oto sposób najmłodsi uczniowie zostali oficjalnie włączeni w poczet uczniów SP 9. Wszystkim pierwszoklasistom, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych, a pozostałym uczniom życzymy, aby ten nowy rok nauki umożliwił osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji. Nieco wcześniej odbyła się, także w murach szkolnych ceremonia powitania dzieci ze szkolnej ,,zeróweczki’’.

Data dodania: 2023-09-04 10:20:50
Data edycji: 2023-09-04 10:26:45