Inauguracja roku szkolnego w ,,dziewiątce’’

Punktualnie w środę, 1 września br. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Mury ożyły, ale ze względu na nieunormowaną sytuację epidemiczną w kraju uroczystość odbyła się etapami i miała skromny charakter. O godzinie 9:00 na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas pierwszych, których przywitał serdecznie dyrektor szkoły, pan Paweł Guzow. Pozostałych uczniów, witali wychowawcy klas w swoich gabinetach według ustalonego wcześniej planu. Uczniowie i nauczyciele musieli stosować się do zaleceń i procedur. Niemniej z nowym rokiem szkolnym życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom samych sukcesów, satysfakcji, powrotu do normalności i dużo uśmiechu.

Data dodania: 2021-09-01 12:41:37
Data edycji: 2021-09-01 12:53:30