IV MALBORSKI FESTIWAL ZDROWIA

IV  MALBORSKI  FESTIWAL  ZDROWIA

W dniu 18 maja w ramach realizowanego przez naszą szkołę programu "Trzymaj formę" wzięliśmy udział w IV Malborskim Festiwalu Zdrowia. Organizatorami imprezy byli: Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Malborku, Urząd Miasta Malborka oraz Polski Czerwony Krzyż z siedzibą w Malborku. Celem festiwalu była edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Ośmioosobowa drużyna z naszej szkoły wzięła udział w trzech konkurencjach. W konkursie plastycznym pod hasłem "Jedz owoce i jarzyny, w nich mieszkają witaminy", sportowym "Żyjmy zdrowo na sportowo" oraz dotyczącym zdrowego odżywiania, w którym trzeba było przygotować zdrową kanapkę i rozwiązać test dotyczący zdrowego odżywiania. W przerwie uczestnicy mogli poćwiczyć zumbę. A jak się bawiliśmy można zobaczyć na zdjęciach.

Data dodania: 2023-05-21 18:16:58
Data edycji: 2023-05-21 18:22:45