Kolędowa, muzyczna uczta w wykonaniu naszych ,,dziewiątkowych'' talentów muzycznych

W kolędowy wieczór 5 stycznia, na szkolnej scenie zaprezentowało się 20 muzycznych talentów. Można było usłyszeć przeróżne kolędy i pastorałki w wersji wokalnej, na gitarze, pianinie keyboardzie, skrzypcach, akordeonie i flecie. Piękne wykonanie uczyniły ten wieczór niezwykle nastrojowym. Na publiczności zasiedli zaproszeni goście przez wykonawców, rodzice oraz dziadkowie. Z publiczności, która gromko oklaskiwała występy uczniów, było często słychać nucone kolędy wraz z wykonawcą. Cały koncert został zorganizowany przez nauczyciela muzyki, pana Łukasza Rosiaka, który również akompaniował do występów i prowadził cały koncert. Za nagłośnienie odpowiadał pan Andrzej Pokora.

Data dodania: 2022-01-06 21:13:38
Data edycji: 2022-01-08 15:31:51