KONFERENCJA UCZNIOWSKA

KONFERENCJA  UCZNIOWSKA

15 listopada w Zespole szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Malborku odbyła się I Konferencja Uczniowska "Przystań, by o profilaktyce porozmawiać". W czasie konferencji uczestnicy (a byli nimi uczniowie wszystkich malborskich szkół podstawowych)wysłuchali prelekcji trenera sprawności motorycznej i fizjoterapeuty Mateusza Szturmowskiego oraz psychologa Kariny Jakusik. Po części teoretycznej uczestnicy podzieleni na mniejsze zespoły udali się na zajęcia warsztatowe. Jednym z rodzajów zajęć były warsztaty kulinarne. W krótkim czasie udało się przygotować pyszny, a co najważniejsze zdrowy, trzydaniowy obiad. Była pyszna zupa zupa z pieczonych ziemniaków, makaron z warzywami i deser - jogurt z owocami i "ciasteczkową" posypką. Oczywiście po ugotowaniu był czas na konsumpcję. W konferencji brali udział uczniowie kl. 8c - Amelka Klinkosz, Zuzia Olejnik. Ala Fera, Kamil Łaski i Oskar Pufal. Opiekunem grupy była Ewa Lemańczyk. Jak dobrze się bawiliśmy zdobywając nowe wiadomości i cenne umiejętności możecie zobaczyć na zdjęciach.

Data dodania: 2022-11-18 08:09:42
Data edycji: 2022-11-18 08:13:00