Konkurs Kolęd i Pastorałek, klas IV-VII

W dniu 22 grudnia 2017r. odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. Konkurs, skierowany był do uczniów z klas IV-VII . Głównym celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej oraz pielęgnowanie tradycji polskiego kolędowania oraz promowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych uczniów ,,dziewiątki’’. Uczestników konkursu oceniało jury pod przewodnictwem pana Łukasza Rosiaka – nauczyciela muzyki oraz pani Eli Szymankiewicz i dyrektor Krystyny Krysik. Każdemu występowi klas i solistów towarzyszyły znaczne emocje, szczególnie przed tak licznie zgromadzoną widownią.Po wszystkich występach jury przyznało następujące miejsca dla klas: 1 miejsce -klasa 4A, 2 miejsce - klasa 5C, 2 miejsce -klasa 6A 3 miejsce- klasa 4B 3 miejsce- klasa 4D Wśród solistów: 1 miejsce - Mają Prociak 2 miejsce- Oliwia Prociak 3 miejsce- Weronika Kulińska i Karina Tetkowska.

Data dodania: 2017-12-22 15:43:57
Data edycji: 2017-12-22 15:54:30