Konkurs plastyczny ''Wybierz zdrowie-nie papierosy" rozstrzygnięty!

Konkurs plastyczny ''Wybierz zdrowie-nie papierosy

13-06-19 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego p.t."Wybierz zdrowie-nie papierosy" zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Urząd Miasta. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Oliwia Weta z kl.4a zajęła III-miejsce, natomiast Julia Lorek z kl.5b i Kacper Chaja z kl.5d otrzymali wyróżnienia. Na wystawie pokonkursowej w Urzędzie Miasta znalazły się również prace Julii Latkiewicz, Wiktorii Szczepańskiej, Patrycji Koźbiał- z kl.4a, Macieja Klanga, Zosi Niewęgłowskiej, Samuela Jakubowskiego, Karoliny Jabłońskiej-z kl.4b, Amelii Klinkosz, Michaliny Lot, Kamila Łaskiego, Alana Partyki, Martyny Pasińskiej,-z kl.4c, Kacpra Chrząszcza i Wiktorii Wińskiej-z kl.5c oraz Adriana Starachowskiego z kl.5d.

Gratulujemy!

link -