Laureaci szkolnego konkursu literackiego klas IV-VIII

,,Człowiek powinien być odpowiedzialny za to, co oswoił’’

Antonine de Saint Exupery

Te słowa z ,,Małego Księcia’’, stały się mottem do szkolnego konkursu literackiego dla klas IV-VIII. Bohaterami utworów miały być zwierzęta. Zbliża się koniec I semestru, przyszła więc pora na podsumowanie. Oto zwycięzcy, a jednocześnie miłośnicy jak określał to św. Franciszek, naszych braci mniejszych. I miejsce Adrianna K. z klasy VII B – za wiersz pt.,,Zdrapa’’ ( o własnym kotku ). II miejsce Daria B. z klasy IV A za opowiadanie ,,Szary jesienny dzień – mówią, że listopadowy. Kartka z pamiętnika’’ i Iga K. z klasy IV A za wiersz pt.,,Julcia’’ ( o swoim kotku). III miejsce Wiktoria B. z klasy IV B, za opowiadanie o zwierzęciu i Julia L. z klasy VI A, również za opowiadanie pt. ,,Przygoda Iwi’’.

Gratulujemy!

Data dodania: 2021-01-21 11:27:54