Laureaci szkolnego konkursu literacko-czytelniczego pt. ,,Kwiatki św. Franciszka’’

Oto uczniowie, którzy zostali wyróżnieni w szkolnym konkursie literacko-czytelniczym pt. ,,Kwiatki św. Franciszka’’.

Zadanie polegało na napisaniu opowiadania lub wiersza, którego bohaterem jest zwierzątko. Celem tego konkursu było zachęcenie uczniów do czytelnictwa, wypożyczania książek i stworzenie możliwości odnoszenia sukcesów miłośnikom książek. Każdy wyróżniony uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i książkę. Laureatami konkursu zostali: Nikola Pietranis, Zuzanna Piątek, Hanna Paszkowska, Weronika Kruger, Antoni Radtke, Lena Kuszelewicz, Wojciech Urban, Daria Balicka i Iga Kratewicz.

Gratulujemy i zachęcamy do udziały w następnych konkursach.

Data dodania: 2022-01-21 13:11:07
Data edycji: 2022-01-22 12:26:24