Mamy II-miejsce w Miejskim Etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

W sobotę 9-04-22 w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Turniej odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta Malborka pana Marka Charzewskiego, a współorganizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Malborku. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marina Błaszczykiewicz z kl. 6b, Iga Kratewicz z kl. 5a, Marcel Gajek z kl. 5a, Konrad Tumelis z kl. 5a i Michał Matuszak z kl. 6a. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami praktycznymi w kilku konkurencjach: -rozwiązywanie testów pisemnych z wiedzy o ruchu drogowym -przejazd przez tor przeszkód -udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej -przejazd przez miasteczko ruchu drogowego Zadania konkursowe nie były łatwe ale mimo to udało się wywalczyć II-miejsce. Za przygotowanie zawodników do udziału w turnieju odpowiedzialni byli p. Luba Basiak-Deptuła i p. Grzegorz Esz.

Oto relacja z malborskiego portalu:

Link kolejny:

Data dodania: 2022-04-10 12:15:40