Mikołajki szkolne

Dnia 6 grudnia ( piątek ), jak co roku, odbyły się ,, mikołajki szkolne’’. Tego dnia św. Mikołaj odwiedził chyba wszystkich uczniów przebywających w ,,zerówce’’ i w murach ,,dziewiątki’’. ,,Mikołajki’’ uczniowie powitali z nieskrywaną radością. Część uczniów przyszła do szkoły w czerwonych czapeczkach, swetrach z Mikołajem, czy reniferkiem, czerwonych pantoflach, kapciach i nawet skarpetkach. W klasach wręczano sobie słodycze i drobne upominki, przy zielonej choince. Młodsze dzieci śpiewały piosenki lub recytowały wiersze. Ponadto w tym ,,mikołajkowym’’ dniu na korytarzach i klasach pojawiły się świąteczne dekoracje i ozdoby.

Data dodania: 2019-12-06 13:04:56
Data edycji: 2019-12-10 11:39:22