Miłosz Gajek laureatem konkursu plastycznego „Pochwal się swoim zwierzakiem”

W dniu 23 października br. w Sali Narad w Urzędzie Miasta Malborka burmistrz Marek Charzewski wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego dla dzieci pod hasłem „Pochwal się swoim zwierzakiem”. Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Podczas uroczystości nagrodzono zwyciężców w trzech kategoriach wiekowych - przedszkola, klasy I-III i klasy IV-VIII - otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wśród laureatów jest i nasz przedstawiciel - Miłosz Gajek. Opiekun - p. Marzena Kratewicz. Gratulacje :)

Link - https://82-200.pl/7866,Burmistrz-nagrodzil-laureatow-konkursu-plastycznego-Pochwal-sie-swoim-zwierzakiem.html

Data dodania: 2023-10-24 19:12:57
Data edycji: 2023-10-24 19:15:18