Mistrzostwa Malborka i Powiatu Malborskiego w koszykówce chłopców w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i II lokata!

Wczoraj odbyły się Mistrzostwa Malborka I powiatu Malborskiego w koszykówce chłopców w których wystąpiła nasza męska ekipa. Nasi koszykarze rywalizowali z rówieśnikami z malborskich placówek w kategorii klas VI i młodszych. Mecze naszych przedstawicieli, były bardzo wyrównane i zacięte ale jak przystało na zawody musiała być ta jedna jedyna drużyna, która je wygrała. Tym razem był to zespół SP1. Zajęliśmy II lokatę w finale. W meczu z tymi rywalami decydowały warunki fizyczne. Ale nasi koszykarze dzielnie i godnie reprezentowali naszą ,,dziewiątkę’’ co dobrze rokują na przyszłość. Gratulacje dla teamu.

Skład - Antoni Czajkowski , Olivier Panfil , Jakub Kajdaszuk , Sebastian Staszyński , Franciszek Mattern , Jakub Zakrzewski , Jan Niedlich, Antoni Czajkowski , Igor Lisewski , Rafael Szpajewski.Opiekunem zespołu był p. Grzegorz Esz.

Data dodania: 2024-03-27 11:33:23
Data edycji: 2024-03-27 11:35:50