Mistrzostwa Malborka Szkół Podstawowych w koszykówce

W dniu 12 marca odbyły się Mistrzostwa Malborka Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt i chłopców (rocznik 2005 i starszy). Zawody odbywały się w hali SP nr 5. Do rozgrywek w kategorii dziewcząt i chłopców zgłosiło się po 7 drużyn. Zespoły rozgrywały mecze eliminacyjne w swoich grupach systemem „każdy z każdym”. Miło jest nam poinformować, że nasi reprezentanci - starsze roczniki - spisali się bardzo dobrze. Dziewczęta, których opiekunem był p. Mirosław Cieślik zajęły doskonałą 3 lokatę, zaś chłopcy, których opiekunem był p. Paweł Guzow zostali wicemistrzami, ulegając jedynie w finale SMSowi. Wśród młodszych roczników, trzecie miejsce zajęły dziewczęta. Gratulujemy serdecznie zawodnikom i opiekunom.

Data dodania: 2019-03-18 13:08:44
Data edycji: 2019-03-20 12:57:01