Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 27 marca br. na malborskiej ,,Polanie’’ w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Startowały w nich najlepsze dziewczęta i najlepsi chłopcy w każdej kategorii ze szkół podstawowych wyłonionych w mistrzostwach szkoły. Naszą szkołę reprezentowała drużyna 5 osobowa z rocznika 2008 i młodsi oraz 2006 i 2007. Wyniki rywalizacji i klasyfikacji (dystans od 600 do 1500 m) będą podane w późniejszym terminie, po podliczeniu punktów za zajęcie miejsca, gdyż każdy zawodnik punktuje. Największym sukcesem było zajęcie 2 miejsca w swoim biegu uczennicy Julii Wiśniewskiej. Opiekunem zespołu był nauczyciel w-f p.Grzegorz Esz.

Data dodania: 2019-03-29 09:35:35
Data edycji: 2019-03-29 09:36:30