Moje miasto i okolica

W II semestrze tego roku szkolnego klasa III b wraz z wychowawcą p. Marią Milczarek, nauczycielem wspomagającym p. Aleksandrą Witkowską i psychologiem szkolnym p. Joanną Zapadka-Wierzchowską zrealizowała projekt etwinningowy „Moje miasto i okolica”. Naszym partnerem była klasa Id z Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie. Zadania, które realizowaliśmy w ramach projektu polegały na wymianie z uczniami szkoły partnerskiej informacji o naszych zainteresowaniach, szkołach, w których się uczymy, ciekawych miejscach w naszej okolicy. Poznaliśmy także legendę związaną z miastem partnerskim i przygotowaliśmy internetowy quiz wiedzy o naszym mieście. Aby wykonać te zadania, korzystaliśmy z różnych technik plastycznych i narzędzi internetowych. Efekty realizacji zadań umieszczaliśmy na platformie twinspace. Wysłaliśmy także naszym nowym koleżankom i kolegom kartki wielkanocne i wakacyjne życzenia. To była ciekawa przygoda.

Data dodania: 2019-06-14 08:52:33
Data edycji: 2019-06-14 08:57:05