Na obozie Euroweek w Kłodzku

Z początkiem października grupa uczniów pod opieką p. Marzeny Kratewicz wzięła udział w Specjalistycznym Obozie Językowym "Euroweek ", który miał miejsce w przepięknym Kłodzku na Dolnym Śląsku. A był to kolejny interesujący projekt dla młodzieży szkolnej odbywający się w języku angielskim, zaś prowadzącymi zajęcia byli szkoleniowcy z różnych państw. W wolnym czasie nasza szkolna ekipa zwiedziła dolnośląski Wrocław i kłodzką twierdzę. Oj, działo się.

Program ,,Euroweek’’ jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników.

Data dodania: 2023-10-12 20:31:05
Data edycji: 2023-10-12 20:34:28