Nagroda dla biblioteki za akcję Noc Bibliotek!

Z radością informujemy, że jury ogólnopolskiego konkursu Nocy Bibliotek i Platona w składzie: Joanna Górska – dyrektor ds. współpracy Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom (współorganizator akcji), Barbara Maria Morawiec – kierownik Redakcji Serwisów Internetowych Biblioteki Narodowej (patron honorowy akcji), Radosław Przybyłek – Dział Bibliotek firmy Platon – dystrybucja książek (mecenas akcji i partner konkursu) i Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek, Centrum Edukacji Obywatelskiej (główny organizator akcji) na posiedzeniu w dniu 19 listopada 2021, zdecydowało o wyborze nagrodzonych i wyróżnionych bibliotek, które zorganizowały w tym roku – wciąż pełnym wyzwań i ograniczeń – najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia w ramach Nocy Bibliotek i zrelacjonowały je na stronie nocbibliotek.pl. I tak jury zdecydowało, między innymi, że nagrody książkowe za najciekawsze wydarzenia w postaci przygotowania atrakcyjnego, wciągającego wydarzenia związanego ze specyfiką pracy biblioteki i tematu książek detektywistycznych, quizów i relacji z wydarzenia - trafią do biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku. Biblioteka się bardzo cieszy z tego ogólnopolskiego wyróżnienia!

Reszta informacji w linku:

Data dodania: 2021-12-22 10:53:31
Data edycji: 2021-12-22 11:59:19