Nagrody Baszty Maślankowej przyznano szkolnym opiekunkom naszych kół

Nagrody Baszty Maślankowej przyznano szkolnym opiekunkom naszych  kół

W piątek 16 lutego, w Muzeum Miasta Malborka po raz czternasty rozdano Nagrody Baszty Maślankowej. Ideą tego konkursu jest integracja środowisk Miasta Malbork działających na rzecz dobra społecznego, i podziękowanie wolontariuszom oraz sponsorom działającym przy realizacji wszelkich projektów obywatelskich. I tak w kategorii Wolontariat, przyznano wyróżnienia dla Szkolnego Koła Wolontariatu w ,,dziewiątce'' - p. Monika Pozorska i kategorii Osobowość NGO wyróżniona została p. Ewa Lemańczyk - opiekunka samorządu uczniowskiego w SP9. Gratulacje :)

Link -

Data dodania: 2024-02-18 16:59:56