Nagrody w konkursie plastycznym

W piątek 24 maja w Szkole Łacińskiej odbył się przegląd teatrów profilaktycznych, organizowany przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku. Celem konkursu było przeciwdziałanie uzależnieniom występującym wśród dzieci i młodzieży (min. cyberprzemocy, hazardowi, alkoholizmowi i innym). Po przeglądzie odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym "To jest dla mnie ważne". Wśród nagrodzonych znaleźli się również nasi ,,dziewiątkowicze’’. 1 miejsce: Hanna Sypniewska IVc 2 miejsce: Roksana Majsterek Ia 3 miejsce: Patryk Michalski IVb Nagrody za udział w konkursie otrzymali także: Miłosz Gajek IIa Iga Kratewicz IIa Joanna Gasińska IVb Gracjan Zaton IVb Martyna Pasińska IVc Kamil Łaski IVc Alicja Fera IVc Gratulujemy :)

Data dodania: 2019-05-28 10:15:09
Data edycji: 2019-05-28 10:17:30