Najzdolniejsi uczniowie z powiatów województwa pomorskiego odebrali stypendia marszałka

Kilkuset w uczniów dn. 11.10.23 ze wszystkich powiatów naszego województwa odebrało stypendia marszałka województwa pomorskiego. Wśród wyróżnionych jest i nasza uczennica Iga Kratewicz, jako jedna z czterech reprezentantów powiatu malborskiego. Wielkie brawa Igo!

Uroczysta gala była okazją do nagrodzenia tak bardzo utalentowanych uczniów, ale i pogratulowania uczących utalentowanych uczniów - nauczycielom.

Stypendia marszałka województwa pomorskiego przyznawane są ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Otrzymują je laureaci lub finaliści konkursów i olimpiad, jak również uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wykazujących się wysoką średnią ocen oraz uzdolnieniami z zakresu konkretnych przedmiotów.

Data dodania: 2023-10-12 20:49:16
Data edycji: 2023-10-12 21:04:15