Nasi laureaci konkursu plastycznego o Mikołaju Koperniku

W piątek 12 maja w Muzeum Miasta Malborka, w ramach obchodów Roku Kopernika rozdane zostały nagrody w konkursie plastycznym "Mikołaj Kopernik i Malbork". Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs pt. "Mikołaj Kopernik w Malborku", zorganizowany przez Burmistrza Miasta Malborka, Muzeum Miasta Malborka oraz Stowarzyszenie "Malbork wczoraj i dziś". Należy podkreślić, że wpłynęło, aż 97 prac plastycznych, a nasi uczniowie zagarnęli wiele wysokich lokat. W kategorii klas I-III III miejsce: Julia Matuszak. W kategorii klas IV - VI I miejsce: Iga Kratewicz. W kategorii klas VII - VIII I miejsce: Yaroslaw Visotskiy, a II miejsce: Aleksander Stachurski i III miejsce: Oliwia Burzlaff. Gratulacje :)

Link- https://malbork.naszemiasto.pl/mikolaj-kopernik-na-nowej-wystawie-w-muzeum-miasta-malborka/ar/c13-9320875

Data dodania: 2023-05-22 11:15:39
Data edycji: 2023-05-22 11:20:48