Nasi laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego pn. ,,Łamigłówkowy zawrót głowy’’

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli tytuł laureatów w III edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego „Łamigłówkowy Zawrót Głowy” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Malborku dla uczniów klas IV –VIII powiatu malborskiego. Konkurs składał się z trzech etapów, a do ścisłego finału, który odbył się 18 kwietnia 2023 r. zakwalifikowało się po 5 uczniów z każdej kategorii wiekowej. Zadania konkursowe to Łamigłówki Matematyczne, które wymagają od uczniów logicznego myślenia i niestandardowego podejścia.

Tytuł laureata otrzymali: ·

Jakub Kajdaszuk - III miejsce w kategorii klas V.

Franciszek Mattern - II miejsce w kategorii klas IV.

Michalina Kowalska - III miejsce w kategorii klas IV.

Wszyscy są uczniami pani Oliwii Duszyńskiej. Serdecznie gratulujemy :)

Data dodania: 2023-04-25 20:40:44
Data edycji: 2023-04-26 09:46:11