Nasi nauczyciele odebrali nagrody w magistracie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, burmistrz nagrodził wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów. We wtorek, 15 października, w Urzędzie Miasta z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się specjalna uroczystość zorganizowana przez Burmistrza Miasta Malborka, na którą zaproszeni zostali nauczyciele, którzy otrzymali nagrody przyznane przez burmistrza miasta, za szczególne osiągnięcia wychowawczo-dydaktyczne. Podczas uroczystości burmistrz Malborka złożył wszystkim nauczycielom, dyrektorom oraz wychowawcom życzenia zdrowia, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia ze swoich podopiecznych. Podziękował również za trud i osobiste zaangażowanie w pracę na rzecz oświaty i edukacji. Wśród wyróżnionych nauczycieli znaleźli się nauczyciele ,,dziewiątki'' – pani Ewa Lemańczyk i dyrektor Paweł Guzow.

Link https://malbork.naszemiasto.pl/malbork-dzien-edukacji-narodowej-2019-nauczyciele-odebrali/ar/c5-7382942

Data dodania: 2019-10-15 19:46:05
Data edycji: 2019-10-15 19:47:22