Nasi reprezentanci wzięli udział w konkursie o ,,Młodym Lesie''

7 października b.r. w Urzędzie Miasta odbył się powiatowy konkurs pod nazwą Niech nam szumi Młody Las. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat historii konspiracyjnej organizacji Polaków, działającej na ziemi malborskiej w czasie II wojny światowej. Naszą szkolę reprezentowali czterech chłopcy z klasy 8c: Adam Bartczak, Alan Partyka, Oskar Pufal i Ariel Sobczak, pod czujnym okiem nauczycielki historii Moniki Tyborskiej. Na wyniki konkursu musimy trochę poczekać. Pozostaje nam trzymać kciuki za naszych chłopaków.

link: https://82-200.pl/6810,Uczniowie-wzieli-udzial-w-konkursie-historycznym-wiedzy-o-Mlodym-Lesie.html

Data dodania: 2022-10-09 10:29:51
Data edycji: 2022-10-09 10:33:14