Nasi stypendyści, nagrodzeni :)

Wczoraj, uczniowie malborskich szkół podstawowych odebrali stypendia Burmistrza Miasta Malborka. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnym nr 1. Zgodnie z uchwałą nr X/93/2019 Rady Miasta Malborka, Burmistrz Miasta Malborka przyznał stypendia dla najlepszych uczniów malborskich szkół podstawowych, u których średnia ocen w semestrze 2023/2024 wyniosła co najmniej 5,30.

Nagroda wynosi 500 zł i wypłacana jest jednorazowo.

Wśród nagrodzonych byli i nasi najlepsi stypendyści: Dawid Bączek, Emilia Bęben, Marina Błaszczykiewicz, Julia Borzechowska, Antoni Czajkowski, Maria Giza, Maciej Głowiński, Franciszek Harasimowicz, Jakub Kajdaszuk, Michał Kamiński, Iga Kratewicz, Maria Krawczyk, Jan Krysik, Maja Lange, Franciszek Mattern, Julia Matuszak, Adrian Maziarz, Lena Mikołajczyk, Maria Muzyka, Aleksandra Oreshina, Hanna Pufal, Julia Smagała, Aleksander Stachurski, Rafael Szpejewski, Zuzanna Szulc, Antonina Szydłowska, Fabian Świderski, Wojciech Urban, Lena Urbańska, Lena Warchhold, Błażej Wilczyński, Zuzanna Wojszel, Amelia Wolak, Zofia Zakrzewska, Hanna Zwierz.

Wielkie brawa dla Was!!!

zdj. UM i RK

Ps. jeszcze więcej informacji pod linkiem:

Link -

Data dodania: 2024-02-28 07:49:22