Nasza drużyna wystąpiła w Superfarmerze

W dniu 17 maja w Sztumie po raz kolejny zorganizowano Mistrzostwa Szkół w Grze Superfarmer. Udział wzięli w nich udział uczniowie z 30 szkół w tym nasi reprezentanci: Adrianna Kratewicz, Marek Jędrycki i Przemysław Myszkier. Opiekę nad naszymi zawodnikami roztoczyła p. Barbara Grzymała. Mimo, że nie zajęliśmy wysokiej lokaty, ale Przemek Myszkier zdobył wyróżnienie za strój farmera. Inni uczestnicy mistrzostw także przyjechali przebrani w różnorodne stroje rolników, farmerów. Ale najważniejsza była dobra zabawa. Nauczyciele, którzy przyjechali wraz z uczniami nie mogli narzekać na nudę. Organizatorzy zapewnili bardzo ciekawe atrakcje i szkolenie dotyczące wykorzystania gier planszowych w szkolnej edukacji.

Data dodania: 2019-05-20 09:28:53
Data edycji: 2019-05-20 09:31:29