Noworoczny ,,Koncert Talentów'' uczniów naszej ,,dziewiątki''

To już stało się tradycją w naszej szkole, że zdolni nasi uczniowie corocznie występują na koncercie kolęd i pastorałek. W tym roku 10 stycznia, można było usłyszeć instrumenty, których nie było jeszcze na,, dziewiątkowej" scenie. Wśród nich: pianino, gitara, flet, skrzypce, keyboard, wiolonczela, trąbka, harmonijka ustna, ale i ksylofon. Zaprezentowali się również wokaliści. Na scenie występowało 25 artystów. Publiczność tak licznie zgromadzona na koncercie nagradzała wykonawców gromkimi brawami. Za przygotowanie sprzętu -  odpowiadał pan Andrzej Pokora. Występom przesłuchiwała się dyrekcja naszej szkoły, która podsumowała na koniec wszystkie występy. Koncert zorganizował i prowadził nauczyciel muzyki pan Łukasz Rosiak. To była prawdziwa uczta muzyczna z muzyka na żywo w naszej szkole :)

Data dodania: 2023-01-10 21:40:42
Data edycji: 2023-01-10 21:50:29