Odbiór podręczników i ćwiczeń…na stołówce

W tym roku odbiór podręczników i ćwiczeń przez uczniów klas z IV-VIII, wyglądał zupełnie inaczej niż było to z zasady przyjęte. Dotychczas uczniowie odbierali wszystkie materiały edukacyjne w przepełnionej nieomal pod sufit podręcznikami w szkolnej bibliotece. Nie łatwo było się tutaj poruszać. Tym razem w związku z przesunięciem obiadów na przyszły tydzień, wykorzystano ,,pustą’’ przestrzeń obszernej, szkolnej stołówki, gdzie można było rozłożyć w pakietach na stołach, wszystkie opracowane podręczniki i ćwiczenia. Dzięki doskonałemu pomysłowi pani Jolanty Rodziewicz oraz wspomagających przygotowanie podręczników, pań – Aleksandry Witkowskiej, Marii Milczarek i Katarzyny Ossowskiej, praca bibliotekarza p. Adama Liszewskiego była w tym roku sprawniejsza i szybsza. Natomiast uczniowie wszystkich klas są, już po odbiorze podręczników z ćwiczeniami. Teraz już jest czas do sięgnięcia po wyczekiwany podręcznik i całoroczną naukę :)

Data dodania: 2021-09-04 10:35:03
Data edycji: 2021-09-05 10:07:42