Odbył się drugi etap WMC w bibliotece

Drugi etap wielkiego maratonu czytelniczego odbył się w szkolnej bibliotece w dniach 14-15 listopada b.r, a polegał on na rozwiązaniu dwudziestu poleceń dotyczących książki Pawła Beręsewicza pt. ,,Szeptane”. Czytelniczki z klasy VII, które przystąpiły do niego stwierdziły, że test nie był tym razem najtrudniejszy. Dzień później do drugiego etapu przystąpili czytelnicy z klas IV-VI. Tym razem zmagali się z książką pt. ,,Jak upolować wiedźmę’’ – Crowella Cressida. Tutaj także, było do rozwiązania 20 pytań dla fanów przygód i fantasy. Zapewne pytania były niezbyt skomplikowane, gdyż wszyscy opuszczali czytelnię biblioteczną z uśmiechem na twarzy. Opiekunami uczniów są: p. Janina Łańko i p. Adam Liszewski.

Data dodania: 2023-11-15 13:15:43
Data edycji: 2023-11-15 13:16:50