Odbyły się wybory do ,,MBOJ''- Junior

Dzisiaj na holu szkolnym i w bibliotece odbyło się głosowanie na projekty w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego ,,Junior’’. Komisja w składzie : Amelka Kownacka, Oliwia Tetkowska i Wiktoria Szczepańska, pilnowała skrupulatnie przebiegu głosowania. Głosowali tłumnie uczniowie klas 1-8 wybierając poprzez zaznaczenie ,,krzyżykiem’’ najciekawszy wg własnego uznania projekt MBOJ-Junior. Wybory koordynował p. Łukasz Rosiak i p. Maria Milczarek we współpracy z p. Adamem Liszewskim.

Oto wyniki głosowania uczniów ,,dziewiątki’’.

Najwięcej głosów otrzymał projekt nr 5, który zebrał 201 głosów - Wielki koncert dla kociaków i psiaków. Na kolejnym miejscu był projekt nr 4, czyli Gamingowa noc, który uzyskał 115 głosów. Trzecie miejsce w głosowaniu uczniów zajął projekt nr 2, czyli: Zdrowo, muzycznie, fantastycznie – 87 głosy. W głosowaniu tego dnia wzięło udział 282 uczniów naszej szkoły.

Data dodania: 2022-09-23 11:59:21
Data edycji: 2022-09-23 17:39:21