Odwiedziny Mikołaja z dalekiej Laponii

Dzisiaj (06.12.18) do naszej ,,dziewiątki’’ przybył długo oczekiwany (cały rok) gość – Święty Mikołaj. Atmosfera niemal od razu zrobiła się radosna, w klasach i szkolnych korytarzach. Pomimo długiej i męczącej podróży z Laponii, ten sympatyczny przyjaciel dzieci postanowił odwiedzić wszystkie klasy 0 – VIII. Prosił o zanucenie kolęd, a także pomagał w rozdawaniu drobnych słodkich prezentów z magicznego, wiklinowego koszyka. Prócz tego towarzyszył, ten zacny gość podczas ,,mikołajkowych zawodów sportowych’’ – klas 0 – III na sali gimnastycznej. Trzeba, przyznać, że dzisiejszy dzień szkolny obfitował w wiele ,,mikołajkowych’’ atrakcji. Na holu głównym podczas przerw międzylekcyjnych odbywał się pokaz animowanych filmów świąteczno-mikołajkowych. Radości było co niemiara, kolejna wizyta Mikołaja, już za rok!

Data dodania: 2018-12-06 13:00:45
Data edycji: 2018-12-06 13:24:14