Otwarte Mistrzostwa szkół podstawowych w szachach

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6, w dniu dzisiejszym, odbyły się otwarte Międzyszkolne Zawody Szachowe młodzieży szkół podstawowych. Uczniowie SP9 w składzie: Franciszek Wierciński, Franciszek Mattern, Wojciech Urban oraz Ariel Sobczak i Oskar Pufal rozgrywali swoje partie w dwóch grupach wiekowych, był to podział na roczniki 0-III i IV-VIII. Nasi uczniowie indywidualnie zajęli wysokie lokaty. W grupie młodszej - Franciszek Wierciński zajął wysoką V lokatę, wśród 17 uczestników zmagań szachowych, natomiast wśró grupy starszej - VII lokatę uzyskał Wojtek Urban, VIII zaś Franciszek Mattern. Na X miejscu sklasyfikowano Ariela Sobczaka, a na XII - Oskara Pufal. Tutaj rywalizowało 22 szachistów.

Opiekunem ,,dziewiątki’’ był p. Grzegorz Esz.

Gratulacje dla naszej drużyny.

link zawodów-

Data dodania: 2023-06-07 11:23:02