Ozdoby ze świetlicy dla uczniów SOSW i Przedszkola nr 5

Nasze szkolne Mikołajki w tym roku okazały się dniem pełnym niezwykłych przeżyć dla uczniów ze świetlicy. Rankiem czekały na nich warsztaty Mikołajkowe. Przy wspólnym stole wraz z paniami wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne, mikołaje i choineczki z życzeniami bożonarodzeniowymi oraz przepiękne stroiki. Dzieci doskonale współpracowali pomiędzy sobą, gdyż ciekawe pomysły przekładały się na ślicznie wykonane prace. Do dyspozycji mieli m.in. papier, filc, klej czy guziki. Uczniowie w trakcie warsztatów umilali sobie czas, śpiewając specjalnie piosenki o Mikołaju. Podczas prac odwiedzili nas uczniowie z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 5. Warto nadmienić, że świąteczne prace uczniów trafią do SOSW Malbork.

Data dodania: 2019-12-17 12:29:30
Data edycji: 2019-12-18 09:09:37