Pan Łukasz Rosiak - nauczycielem mianowanym

Miło jest nam poinformować, że nauczyciel muzyki, WOS-u i EdB w naszej ,,dziewiątce’’ pan Łukasz Rosiak- uzyskał stopień nauczyciela mianowanego. Pan Łukasz z końcem ubiegłego roku szkolnego zakończył z powodzeniem staż nauczyciela kontraktowego i złożył w ciągu 7 dni sprawozdanie. Spełniając wszystkie wymogi formalne, podszedł do egzaminu na stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego, który odbył się w malborskim Urzędzie Miasta. Przed ekspertami Komisji Egzaminacyjnej, dokonał prezentacji dorobku zawodowego i odpowiedział znakomicie na wszystkie pytania. Tym samym stał się nauczycielem mianowanym. Serdecznie gratulujemy :)

Data dodania: 2022-08-26 08:52:42
Data edycji: 2022-08-26 08:57:25