Pochwal się swoim zwierzakiem - wyniki konkursu

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Burmistrz Miasta Malborka zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci pn. „Pochwal się swoim zwierzakiem”. Wśród laureatów i docenionych za prace plastyczne z terenu miasta Malborka są i nasi uczniowie. Kategoria III – klasy IV-VIII szkół podstawowych, pierwsza nagroda przypadła za: „Daisy” – dla Miłosza Gajek – Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku.

Inni nasi uczniowie, którzy pokazali swoje artystyczne dzieła: Maria Muzyka, Antonina Szydłowska, Szymon Malawski, Iga Kratewicz, Lena Mikołajczyk, Kasia Linkowska, Martyna Reksa, Julia Kuczyńska, Liliana Brandt, Dawid Bączek, Zuzanna Wojszel, Wojcieczh Urban, Maria Krawczyk, Maria Smukalla, Julia Borzechowska, Maria Giza, Lena Urbańska, Nikola Mietlewska, Nina Stateczna, Zuzanna Szulc.

Data dodania: 2023-10-16 20:57:18
Data edycji: 2023-10-16 21:00:54