Podium ,,starszych’’ chłopców w biegach sztafetowych

11.10.2023 odbyły się jesienne, powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych - sztafetach w malborskim ,,Parku Miejskim’’. Nasi aktywni sportowcy, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, z podziałem na kategorie wiekowe, czyli kl. 4-6 oraz kl. 7-8, godnie reprezentowali ,,dziewiątkę’’. I tak, chłopcy – grupa starsza-zajęli drugą lokatę ( Szymon Lipiński, Antoni Radtke, Marcel i Miłosz Gajek, Michał Kozicki , Piotr Narkiewicz, Marcin Maziarz ), zaś ich koleżanki ( Iga Kratewicz, Lena Mikołajczyk, Agnieszka Redmer, Marysia Krawczyk, Marina Błaszczykiewicz, Julia Smagała) – czwarte miejsce. Również czwartą lokatę uzyskali ,,młodsi’’ człopcy ( Jakub Kajdaszuk, Franciszek Mattern, Panfil Olivier, Wojtek Urban, Igor Wierciński i Michał Oreshin, Antek Czajkowski). Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy pokazali się z tak walecznej strony. Opiekunami obu zespołów byli: p.Marzena Kratewicz i p. Mirosław Cieślik.

Data dodania: 2023-10-12 13:13:04
Data edycji: 2023-10-12 20:19:55