Podziękowanie dla ,,dziewiątki’’ od Prezydenta RP za udział w akcji ,,Narodowe Czytanie’’

Miło jest nam poinformować, że za udział w kolejnej już edycji ,,Narodowego Czytania’’ nasza szkoła otrzymała od Prezydenta RP specjalne podziękowanie i okolicznościowy egzemplarz ,,Balladyny” .

W liście od Prezydenta Polski czytamy m.in.:

Szanowni Państwo!

Proszę przyjąć serdeczne podziękowania za Państwa udział w Narodowym Czytaniu Balladyny Juliusza Słowackiego(…). Dziękuję za to, że mimo trudnego czasu, w którym organizowaliśmy tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania, udało nam się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa tradycyjnie spotkać razem i cieszyć się wspólną lekturą. Chciałbym podziękować za Państwa inwencję i pomysłowość, które wzbogaciły Narodowe Czytanie (…).

Raz jeszcze bardzo Państwu dziękuję za współtworzenie Narodowego Czytania w 2020 roku.

Andrzej Duda

Data dodania: 2021-01-25 09:22:31